تهران، ساختمان پانامال

خیابان آزادی

شنبه تا چهارشنبه 9:00 - 17:00

خرید حوله بیمارستانی

حوله بیمارستانی یکی از منسوجات بیمارستانی مهم به حساب می‌آید. در این مطلب می‌خواهیم درباره خرید حوله بیمارستانی مناسب و هرآنچه لازم است درباره آن بدانیم صحبت می‌کنیم.

حوله بیمارستانی چیست؟

تجربه یک بیمار از تمام تعاملات آنها در بیمارستان یا مراکز درمانی تشکیل شده است. از کیفیت مراقبت‌های پزشکی گرفته تا منسوجات کوچک مانند حوله‌های تمیز بیمارستانی. حوله‌های حمام بی‌نظیر بیمارستان ممکن است جزییات جزئی به نظر برسند، اما بر درک بیمار از عمل پزشکی شما تأثیر می‌گذارند. بیماران ممکن است در حال حاضر استرس داشته باشند بدون اینکه توجه آنها به چیزی که ممکن است به عنوان کتانی ناپاک تلقی شود جلب شود. حوله‌های حمام بیمارستانی، حوله‌های دستی و حوله‌های شستشوی ما از مواد جاذب ساخته شده اند که با نرمی و استفاده منظم طراحی شده اند. به‌عنوان بخشی از برنامه کاملاً مدیریت‌شده ما برای تأسیسات مراقبت‌های بهداشتی، همه ملحفه‌های حمام ما فراتر از استانداردهای بهداشتی تمیز می‌شوند و برای افزایش پیشگیری از عفونت مهر و موم می‌شوند. مناسب برای بیمارستان‌ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی، انتخاب حوله‌های حمام، حوله های دستی، و دستمال‌های شستشو، جذب، نرمی و عملکرد عالی را ارائه می‌دهد. حوله و محصولات بهداشتی، بخشی از یک راه حل کاملاً مدیریت شده سلامتی و رضایت بیماران شما اولویت اصلی شماست.

حوله در بیمارستان

راهنمای خرید حوله بیمارستانی

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انتخاب بهترین حوله برای مراکز درمانی آورده شده است. برای خرید حوله بیمارستانی مناسب باید چند مورد مهم را در نظر بگیرید:

  • ابعاد و وزن حوله: حوله‌ها در چند واحد اندازه گیری می‌شوند که معرف چگالی پارچه حوله است یعنی وزن در واحد متر مربع. حوله‌هایی که وزن پایین تری دارند (در یک واحد مشخص)، سبک تر، نازک تر و البته ارزان تر هستند. این حوله‌ها برای استفاده‌های ورزشی و یا در سفر مناسب هستند. حوله‌هایی با کیفیت بالاتر آن‌هایی هستند که در هتل‌ها استفاده می‌شود. این حوله‌ها بسیار گرانتر هستند، اما اغلب ارزش این قیمت بیشتر را دارند، زیرا دوام زیادی دارند. همچنین کیفیت حوله‌های بیمارستانی نیز بسیار مهم است زیرا این بخشی از مهم‌ترین خدمات مراکز درمانی برای بیماران به حساب می‌آید و هر روز با حوله‌ها سرو کار دارید. به همین علت یک حوله با کیفیت خوب باید انتخاب کنید چرا که حمام شما را بهتر و رضایت بخش‌تر می‌کند.
  • قدرت جذب آب حوله: میزان جذب آب حوله از مهم‌ترین عوامل در انتخاب یک حوله مناسب برای بیمارستان‌ها می‌باشد. حوله حمامی‌ای مناسب است که بسیار ضخیم، نرم و جذب کننده آب و رطوبت باشد. حوله‌ای که بعد از یک دوش آب گرم شما را کاملا خشک کند.
  • نرمی حوله: نرمی حوله بستگی به جنس پنبه‌ای دارد که نخ حوله از آن تولید می‌شود. مثلا پنبه پرو در امتداد ساحل پرو، که در آن خاک غنی کاملا مرطوب، نرم و صاف است، رشد می‌کند. عمر پنبه آن بسیار طولانی است، بنابراین کمتر احتمال دارد پرز دهد. همچنین این یک انتخاب عالی برای افرادی است که دارای پوست حساس هستند. یک حوله پنبه پرو به دلایلی که گفته شد، یک حوله با کارآیی خوب را ایجاد می‌کند.
  • رنگ حوله: اگر انواع حوله هم رنگ برای بیمارستان بخرید که بهتر است سفید باشد، دیگر به سازگار کردن رنگ‌ها فکر نمی‌کنید. نگهداری و شست وشوی حوله‌های هم رنگ برای بیمارستان‌ها هم راحت‌تر است.

دلایل سفید بودن حوله بیمارستانی

حوله بیمارستانی به دلایل زیر باید سفید رنگ باشد:

  1. راحتی در شستشوی حوله‌ها
  2. کاهش استرس در بیماران
  3. لکه‌ها پنهان نمی‌مانند.
  4. به این دلیل که اکثر منسوجات بیمارستانی سفید هستند.

حوله بیمارستانی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *