تهران، ساختمان پانامال

خیابان آزادی

شنبه تا چهارشنبه 9:00 - 17:00

حوله بیمارستانی

حوله‌های حمام، حوله‌های دستی و پارچه‌های شستشو با کیفیت بالا را ارائه می‌دهد که با توجه به بیمار و به طور خاص برای بیمارستان یا مرکز مراقبت‌های بهداشتی شما طراحی شده اند. در این مطلب می‌خواهیم درباره حوله بیمارستانی و هر آنچه درباره حوله بیمار لازم است بدانیم صحبت می‌کنیم.

بررسی حوله بیمارستانی

تجربه یک بیمار از تمام تعاملات آنها در بیمارستان یا مراکز درمانی تشکیل شده است. از کیفیت مراقبت‌های پزشکی گرفته تا لمس‌های کوچک مانند حوله‌های تمیز بیمارستانی. حوله‌های حمام بی‌نظیر بیمارستان ممکن است جزییات جزئی به نظر برسند، اما بر درک بیمار از عمل پزشکی شما تأثیر می‌گذارند. بیماران ممکن است در حال حاضر استرس داشته باشند بدون اینکه توجه آنها به چیزی که ممکن است به عنوان کتانی ناپاک تلقی شود جلب شود. حوله‌های حمام بیمارستانی، حوله‌های دستی و حوله‌های شستشوی ما از مواد جاذب ساخته شده اند که با نرمی و استفاده منظم طراحی شده اند. به‌عنوان بخشی از برنامه کاملاً مدیریت‌شده ما برای تأسیسات مراقبت‌های بهداشتی، همه ملحفه‌های حمام ما فراتر از استانداردهای بهداشتی تمیز می‌شوند و برای افزایش پیشگیری از عفونت مهر و موم می‌شوند. علاوه بر این، همان خدمات امداد و نجات کتانی همان روز تضمین می‌کند که بیمارستان یا مرکز بهداشتی شما همیشه سطح مناسبی از موجودی حوله حمام را داشته باشد، حتی در روزهای شلوغ غیرمنتظره. مناسب برای بیمارستان ها و سایر مراکز مراقبت های بهداشتی، انتخاب حوله های حمام، حوله های دستی، و دستمال های شستشو، جذب، نرمی و عملکرد عالی را ارائه می دهد. حوله و محصولات بهداشتی، بخشی از یک راه حل کاملاً مدیریت شده سلامتی و رضایت بیماران شما اولویت اصلی شماست.

حوله-های-بیمارستانی

ویژگی‌هایی که حوله بیمارستانی باید داشته باشد

بهترین حوله بیمارستانی باید دارای مزایای منحصر بفردی باشد زیرا برای عموم بیماران در مراکز درمانی و بیمارستان استفاده می‌شود. این ویژگی‌ها عبارتند از:

  • جنس الیاف به کار رفته در حوله‌های بیمارستانی باید سازگار با پوست بدن باشد و هیچ گونه حساسیت و آلرژی ایجاد نکند.
  • حوله بیمارستانی از قدرت جذب و آبگیری بسیاری برخوردار است و همچنین ضد بو می‌باشد.
  • قابلیت شستشو و استفاده چند باره از این محصول یک ویژگی مورد توجه برای مصرف کنندگان است.

نکاتی که هنگام خرید حوله بیمارستانی باید رعایت نمود

در اینجا چند نکته در مورد چگونگی انتخاب بهترین حوله برای مراکز درمانی آورده شده است. برای خرید بهترین حوله بیمارستانی باید چند مورد مهم را در نظر بگیرید:

  • ابعاد و وزن حوله: حوله‌ها در چند واحد اندازه گیری می‌شوند که معرف چگالی پارچه حوله است یعنی وزن در واحد متر مربع. حوله‌هایی که وزن پایین تری دارند (در یک واحد مشخص)، سبک تر، نازک تر و البته ارزان تر هستند. این حوله‌ها برای استفاده‌های ورزشی و یا در سفر مناسب هستند. حوله‌هایی با کیفیت بالاتر آن‌هایی هستند که در هتل‌ها استفاده می‌شود. این حوله‌ها بسیار گرانتر هستند، اما اغلب ارزش این قیمت بیشتر را دارند، زیرا دوام زیادی دارند. همچنین کیفیت حوله‌های بیمارستانی نیز بسیار مهم است زیرا این بخشی از مهم‌ترین خدمات مراکز درمانی برای بیماران به حساب می‌آید و هر روز با حوله‌ها سرو کار دارید. به همین علت یک حوله با کیفیت خوب باید انتخاب کنید چرا که حمام شما را بهتر و رضایت بخش‌تر می‌کند.
  • قدرت جذب آب حوله: میزان جذب آب حوله از مهم‌ترین عوامل در انتخاب یک حوله مناسب برای بیمارستان‌ها می‌باشد. حوله حمامی‌ای مناسب است که بسیار ضخیم، نرم و جذب کننده آب و رطوبت باشد. حوله‌ای که بعد از یک دوش آب گرم شما را کاملا خشک کند.
  • نرمی حوله: نرمی حوله بستگی به جنس پنبه‌ای دارد که نخ حوله از آن تولید می‌شود. مثلا پنبه پرو (Pima) در امتداد ساحل پرو، که در آن خاک غنی کاملا مرطوب، نرم و صاف است، رشد می‌کند. عمر پنبه آن بسیار طولانی است، بنابراین کمتر احتمال دارد پرز دهد. همچنین این یک انتخاب عالی برای افرادی است که دارای پوست حساس هستند. یک حوله پنبه پرو به دلایلی که گفته شد، یک حوله با کارآیی خوب را ایجاد می‌کند.
  • رنگ حوله: اگر انواع حوله هم رنگ برای بیمارستان بخرید که بهتر است سفید باشد، دیگر به سازگار کردن رنگ‌ها فکر نمی‌کنید. نگهداری و شست وشوی حوله‌های هم رنگ برای بیمارستان‌ها هم راحت‌تر است.

حوله بیمارستانی

3 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *