تهران، ساختمان پانامال

خیابان آزادی

شنبه تا چهارشنبه 9:00 - 17:00

10 قلم از تجهیزات که هر بیمارستانی آن را می خواهد

بیمارستان ها باید برای هر چیزی که ممکن است از درها عبور کند آماده باشند. به همین دلیل است که نگه داشتن قطعات کلیدی تجهیزات پزشکی همیشه برای ارائه مراقبت کامل بسیار مهم است.

به منظور ارائه درمان جامع برای بیماران، مجموعه ای استاندارد از تجهیزات وجود دارد که همه بیمارستان‌ها باید آماده داشته باشند. این فهرست از تجهیزات پزشکی اغلب می‌تواند به‌علاوه جدید، بازسازی شود و به بیمارستان‌ها امکان می‌دهد تا برای این قطعات کلیدی ذخیره کنند.

ماشین بیهوشی بیمارستان

1. برانکاردهای بیمارستانی

حمل و نقل بیماران هنگام برخورد با شرایط اضطراری بسیار مهم است. این قطعه از تجهیزات برای بیمارستان‌ها ضروری است تا در مسیر مراقبت از بیماران در دسترس باشند.

2. دفیبریلاتورها

دفیبریلاتورها که معمولاً در موقعیت‌های تهدیدکننده حیات مانند آریتمی‌های قلبی یا تاکی کاردی استفاده می‌شوند، ریتم طبیعی را به قلب باز می‌گردانند. آنها ابزارهای ضروری هستند که یک بیمارستان همیشه برای آنها نیاز به پشتیبان دارد.

3. ماشین های بیهوشی

دستگاه های بیهوشی به گونه ای طراحی شده اند که یک منبع دقیق و مداوم گازهای پزشکی را برای حفظ سطح مناسب بیهوشی برای بیمار فراهم کنند. ماشین های بیهوشی مدرن شامل ابزارهای اضافه شده مانند ونتیلاتور، واحد ساکشن و دستگاه های نظارت بر بیمار هستند.

قطعات مهم پزشکی

4. مانیتورهای بیمار

مانیتورهای بیمار قطعات استاندارد تجهیزات پزشکی هستند که وضعیت و وضعیت سلامتی بیمار را در حین و بعد از عمل ردیابی می کنند. آنها برای بیماران بزرگسال، کودکان و نوزادان ضروری هستند.

5. استریل کننده ها

ضدعفونی‌کننده‌های بیمارستانی همه اشکال حیات میکروبی از جمله قارچ‌ها، باکتری‌ها، ویروس‌ها، هاگ‌ها و سایر موجودات موجود بر روی ابزارهای جراحی و سایر اقلام پزشکی را از بین می‌برند. اتوکلاو تجهیزات و لوازم را با استفاده از بخار اشباع شده با فشار بالا برای مدت کوتاهی استریل می کند.

6. دستگاه های EKG/ECG

دستگاه‌های الکتروکاردیوگرام (EKG) فعالیت الکتریکی قلب را در یک دوره زمانی ثبت می‌کنند و به ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی اجازه می‌دهند تا ریتم کلی قلب را کنترل کرده و هرگونه ناهنجاری را شناسایی کنند.

7. تخت‌های جراحی

تخت جراحی از ملزومات اولیه یک بیمارستان هستند. برای آماده سازی بیمار، روش های جراحی و بهبودی، این قطعات از تجهیزات ضروری هستند. این تخت ها نیاز به تشک بیمارستانی خاص دارند.

8. پتو و گرم کننده مایعات

دمای بدن که در طول جراحی حفظ نمی شود می تواند منجر به عوارض بعد از جراحی مانند هیپوترمی حین عمل، بستری شدن طولانی مدت و بهبودی و افزایش خطر عفونت شود. به همین دلیل است که گرمکن های پتوی بیمارستانی و گرم کننده های مایع برای بیمارستان ها بسیار ضروری هستند.

9. واحدهای جراحی الکتریکی

یونیت الکتروسرجری در جراحی برای برش، انعقاد یا تغییر بافت، اغلب برای محدود کردن مقدار جریان خون در یک ناحیه و افزایش دید در طول جراحی استفاده می‌شود. این تجهیزات برای سوزاندن و به حداقل رساندن از دست دادن خون در طول جراحی بسیار مهم است.

10. چراغ های جراحی

چراغ های جراحی بخشی اجباری از هر تنظیمات جراحی هستند تا به جراحان کمک کنند تا تحت شرایط نور کافی کار کنند.

دفیبریلاتورها، مانیتورهای بیمار، میزهای جراحی، EKG، دستگاه‌های بیهوشی، دستگاه‌های استریلیزر، چراغ‌ها، سونوگرافی‌ها، و واحدهای جراحی الکتریکی، گرمکن‌های پتو/مایع، همگی تجهیزات ضروری بیمارستان هستند. نگه داشتن این موارد برای موفقیت عملیاتی یک بیمارستان و مراقبت های بهداشتی ارائه شده در آن بسیار مهم است.

مفاهیم سلامت آینده (FHC) به مدت 40 سال با تجهیزات پزشکی جدید و بازسازی شده در خدمت جامعه پزشکی بوده است. محصولات بازسازی شده اولیه ما ضدعفونی کننده ها، واشر/ضدعفونی کننده ها و میزهای اتاق عمل هستند. سایر محصولات پزشکی مرمت شده با کیفیت عبارتند از: ماشین های بیهوشی، مانیتورهای بیمار، دفیبریلاتورها، ESU و سیستم های ویدئویی سخت و انعطاف پذیر به همراه بسیاری از محصولات دیگر. رضایت مشتریان ما برای ما بسیار مهم است. ما تلاش خواهیم کرد تا در مورد نیاز به تجهیزات برای ایجاد یک رابطه طولانی مدت با تأسیسات شما، از انتظارات شما فراتر برویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *